0282 624 76 64

Akrilik Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına, ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir.

Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2-3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem modifiye sentetik yüzey düzenleyici, son kat boya katmanı ile tamamlanır. Sistem bu tüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu cushion – yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kay boya’dan oluşmaktadır. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirilmiş kullanımı ideal bir sitemdir.

 Akrilik Zemin Kaplama İşlemi; Uygulamanın yapılacağı konum, mevcut alt yapı (Beton yada Asfalt), işin metrajı ve talep edilen uygulama şekline (sertifikalı yada amatör) göre fiyatlandırılır.  Daha fazla bilgi ve en iyi fiyatlar için bize ulaşabilirsiniz.