0282 624 76 64

Dikenli Tel Çit

Sıcak daldırma galvaniz uygulamalarının yarattığı avantaj kullanılarak üretilmiş dikenli tel ters büküm ve lowa olarak dizayn edilmiştir. Dikenli tel yapısı bakımından güvenlik seviyesini artırmak amacıyla belli aralıklarla üzerine diken şeklinde metal parçalar yerleştirilmiş, özel üretim teknolojisiyle bu parçalar üzerindeki sivrilik artırılacak şekilde yapılmıştır. Tasarımından kaynaklanan yüksek yararlılık, ana tele sarımı esnasında dört kez burma uygulanmasından kaynaklanmaktadır.

Böylece uzun süreli kullanımlarınızda dikenli tel gevşeyerek dökülme ya da bozulma zararlarına uğramaz. Üretim yöntemlerinden en sık kullanılan sistem olan konvansiyonel örgü yöntemi kullanılmıştır.

Dikenli tel, özellikle bina ya da arazinizde, sınırları belirlemek amacıyla kullanılır. Dikenli tel, genellikle koruma amaçlı olarak yaptırılır. Fiyatı ve özellikleri ile ilgili firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Dikenli teller, sıcak daldırma yöntemi ile galvanizli  imal edilmektedir. Daha fazla bilgi için hemen Ersan Tel´i arayın.