0282 624 76 64

Hakkımızda

Ersan Tel İnşaat ve Çit Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi uzun yıllardır sektörde edinmiş olduğu tecrübe ve devamlılık arz eden işleri ile üretim ve montaj hizmetlerini müşteriletine sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda tel ve çit ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Sektörümüzde hem tedarik hem de montaj firması olarak faaliyetlerimizi sunmakta olan firmamız kaliteli müşteri portföyü ile de ülkemizin önde gelen tel çit imalatçıları arasındaki yerini korumaktadır. Firmamız inşaat şirketlerine çit, özel imalat çitler, spor sahaları ve çelik konstrüksiyon konusunda destek ve hizmet vermekteyiz.

Türkiye Genelinde Galvaniz kaplı, Pvc Kaplı örgü teli, Galvaniz Kaplı dikenli tel, Pvc kaplı dikenli tel, Beton direkli tel örgü demir ve profil direkli tel örgü , Jiletli tel ve Panel çitlerin uygulama ve montajını yapmaktadır. Çiftliklerden Tarım alanlarına, Spor sahalarından (Halı saha, stadyum, basket sahası, tenis kortu, voleybol sahası, oyun alanı) Park ve gezi alanlarına, arsa, Villa, apartman, site ve Konut çevrelerinden Sanayi Tesislerine (Fabrika, depo, hava alanı, kadar bir çok yerde kullanılan her türlü tel örgü ve çit sistemlerinin uygulaması ve montajını yapmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize güvenle ve sorunsuzca teslim ediyoruz. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.

Ürünlerimiz her iklim koşulunda kullanılabilen, korozyona uğramayan, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerdir.   Güçlü altyapımız, bilgi birikimimiz, deneyimli personel ve ekiplerimizle tamamlanmış veya devam eden projelerde yer alarak sizlere ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktayız.  Mutluyuz çünkü en iyisini üretiyoruz. İstikrarı, üretmeyi, en iyisini üretmeyi seviyoruz ve sadece büyük satış/hizmetlerden değil en küçük satış/hizmetlerden dahi büyük zevk duyuyoruz.